У районному центрі зайнятості відзначили День соціальної справедливості

sz 20 лютого 2013 року у приміщенні Золочівського районного центру зайнятості відбулися заходи  до Дня соціальної справедливості.

Для соціальних партнерів проведено день відкритих дверей. Проведено семінар з підприємницької діяльності “Через агробізнес – до продуктивної зайнятості”, тренінги “Адаптація людей з особливими потребами на робочому місці”, “Пошук ідей для започаткування власного бізнесу”.
Також, для вихованців дитячого будинку “Рідний дім” с. Сасів спеціалісти районного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок “Моя майбутня професія”.

zsУ заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, керівники установ, організацій – соціальних партнерів, начальник відділу молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту РДА Ольга Климук, начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Оксана Дужа, начальник відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх РВ ГУ МВСУ у Львівській області Оксана Березіна, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Малиновська, начальник управління агропромислового розвитку РДА Іван Закала, представники ЗМІ.

Залишити відповідь

Next Post

Як на Вороняках та в Ремезівцях з колядою прощалися

РІЗДВО – одне із найвеличніших щорічних дійств, яке впродовж усієї історії України займає чи не найпочесніше місце у святковому пантеоні наших предків та урочисто відзначається до сьогодні. Це час, коли відчиняються найскладніші замки, найнедоступніші щілини, – й усіма клітинами намагаємося зачерпнути світла і тепла Новонародженого у яслах, коли забуваються усі […]