У районі невеликий показник всиновлення дітей-сиріт

mama12 листопада в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась нарада з питань соціального захисту дітей, у якій взяли начальники служб у справах дітей районних державних адміністрацій виконкомів міст обласного значення та відділів у справах дітей районних адміністрацій міста Львова.

Під час наради обговорено питання про стан виконання Указів та доручень Глави держави у сфері захисту прав дитини, про реалізацію плану заходів з виконання у 2013 році Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Львівській області, питання виконавської дисципліни та якості підготовки документів.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис відзначив, що в області високий показник влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання. Водночас, за його словами, відсоток влаштування дітей зазначеної категорії нижчий від загальноукраїнського та обласного спостерігається у Золочівському, Стрийському, Кам’янка-Бузькому районах та містах Стрий, Червоноград, Самбір.

Керівникам служб у справах дітей райдержадміністрацій вказано на необхідність реалізації права дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування на виховання у сім’ї, а саме влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та активізувати роботу з реалізації плану заходів з виконання у 2013 році Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Львівській області.

Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі ЛОДА.


Залишити відповідь

Next Post

Вітали хліборобів

У вівторок, 12 листопада 2013р., митці культосвітньої ниви району тепло привітали трудівників хліборобської ниви з нагоди прийдешнього свята – Дня працівників сільського господарства. Урочистості проходили в залі засідань Золочівської районної ради. Своє мистецтво трудівникам поля дарували ансамбль бандуристок районного Народного дому ім. І.Білозора під керівництвом Ірини Вар’янко, соліст РНД Ігор […]