У Раді зареєстрували два законопроекти, котрі можуть допомогти вирішити проблему «транзитних» авто

Сьогодні у Верховній Раді України були зареєстровані два надважливі законопроекти авторства ГО «Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто» (ЗАВТРА), спільноти RT #ВільніЛюдиМаютьАвто та депутатів УКРОП Українське об’єднання патріотів, в яких втілені всі кроки та механізми, які, на думку ГО “Завтра”, вирішать і проблему «транзитних» авто, і дозволять кожному громадянину реалізувати право на доступне вживане авто.

“Коротко про запропоновані зміни:
1. Термін дії знижених акцизів на вживані авто продовжити до 31 грудня 2020 року
2. Забрати обмеження на рік випуску (зараз 2010)
3. Забрати обмеження на кількість розмитнених авто протягом року (зараз 1 авто протягом одного року)
4. Забрати обмеження на розпорядження розмитненим авто протягом будь-якого періоду (зараз це 1 рік)
5. Скасувати вимоги екологічних стандартів “Євро” для вживаних автомобілів (зараз це ЄВРО-5)
6. Згідно європейського досвіду, замінити сертифікацію автомобілів при першій реєстрації проходженням технічного огляду
Це – не тимчасове рішення і не напівміра у вигляді збільшення термінів перебування автомобілів іноземної реєстрації. При прийнятті цих законодавчих ініціатив, ми вирішимо як проблеми на ринку вживаних автомобілів, так і усунемо наслідки і сформуємо цивілізований ринок вживаних автомобілів в Україні.
Детальніше – вже дуже скоро. Реєстраційні номери законопроектів – 5561 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60760) та 5562 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60761)
Просимо всіх, хто вважає, що автомобіль повинен бути доступним, підтримати ці два законопроекти. Особливо це стосується народних обранців, які зобов’язані підтримати дані законопроекти в сесійній залі та довести, що їм також небайдужі проблеми громадян.
Прохання максимально поширювати інформацію, не можна допустити спуск цієї ініціативи на гальмах!” – повідомляють активісти ГО “Завтра” у Фейсбук.

Пообіцяв підтримати та сприяти позитивному розгляду законопроекту нардеп Тарас Батенко. Як наслідок, два законопроекти були зареєстровані. Чи підтримають народні обранці законопроекти дізнаємося згодом.

Залишити відповідь

Next Post

Хотіли "зірвати" бюджетну сесію Золочівської районної ради? Депутати затвердили бюджет району на 2017 рік.

16 грудня 2016 року відбулася ІХ сесія Золочівської районної ради. На сесії зареєструвалось 27 депутатів. Вів пленарне засідання сесії голова районної ради – Олег Банах. На цьому пленарному засіданні було заплановано розглянути 16 питань. Проте замість злагодженої роботи виникла ситуація, що окремі депутати, котрі не ходять на комісії в зв’язку […]