У Радехові встановили рекорд України із найдовшого столу з українськими стравами

Стіл, завдовжки понад 112 метрів, засервірували українськими традиційними стравами сьогодні у місті Радехові. Такий рекорд зафіксували під час Першого західноукраїнського Фестивалю «Куховарня RadoFest». Про це інформують у прес-службі ЛОДА.

Галушки та вареники, голубці та зрази, пляцки та деруни, узвар та компот. Усе це та багато інших витребеньок вправні господині виклали на стіл посеред міста, аби почастувати гостей фестивалю.

«112 метрів 80 сантиметрів, цей стіл перевершив навіть рекорд, що встановили в Одесі три року тому. Там влаштували почастунок на 100-метровому столі», – запевнив експерт Національного реєстру рекордів Павло Горішевський.

Смаколики української кухні кілька днів готували більше 70 господинь з помічниками. Старовинні рецепти страв збирали у різних куточках Радехівщини, щоб показати різноманіття і багатство українських традицій.

«Наша земля надзвичайно багата. Але найбільше її багатство це – люди. Адже саме вони бережуть українські традиції, примножують їх та передають нашим дітям», – переконаний перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Скуштувати традиційних українських страв міг кожен охочий. Вправних господинь за смачне пригощання нагородили почесними дипломами, а організаторам вручили сертифікат про встановлення рекорду.

Після частування розпочалися майстер-класи, виступи фольклорних колективів та концерт.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 30.07.2017

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 30 липня 2017 року. Сьогодні дивіться про таке: – Відбувся IV фестиваль Народної творчості “Словітські скарби”. – У Золочівському районі відбувся мото-марш. – На Золочівщині перепоховали останки вояків часів Другої світової війни. – Завершився перший етап цьогорічних археологічних досліджень Пліснеська. – На території Золочівського […]