У прокуратурі провели прийом громадян

prokuratura20 липня 2016 року в приміщенні місцевої прокуратури в м. Золочеві по вул. Пушкіна, 7 відбувся особистий прийом громадян заступником прокурора Львівської області Борейко Галиною Дмитрівною.

На зустріч прийшло декілька громадян. Відомий у Золочівському районі народний поет Іван Стець поскаржився, що йому не дають пайову частку у споживчому товаристві, а також почитав прокурорам власні вірші про Україну.

Також, ми звернулися за інформацією до прокурорів по найбільш резонансних питаннях, що були висвітлені на “Золочів.нет”. Зокрема, питання незаконного видобування піску в районі, питання вирубки дерев, питання вартості закупівлі дров для опалення, питання про роздачу земель золочівським чиновникам і питання побиття журналіста Юрія Даниленка.

Які відповіді ми отримали дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві люди на колінах зустрічали полеглого воїна Олександра Швеця

Зранку 21 липня 2016 року у Золочеві люди на колінах зустрічали полеглого воїна в російсько-українській війні капітана Олександра Швеця. Панахида запланована 21 липня на 20 годину вечора за адресою вул. Набережна.  Поховають Олександра Швеця  22 липня у Львові на Личаківському цвинтарі. Нагадаємо, що 18 липня 2016 року Олександр Швець героїчно […]