У поліції просять надати інформацію щодо подій біля кінотеатру у Золочеві (відео)

На даний час слідчим відділом Золочівського відділу поліції проводиться досудове слідство за фактом отримання тілесних ушкоджень одним із працівників Золочівської міської ради, що мало місце 4 листопада 2019 року, приблизно о 13 год. 20 хв. в місті Золочеві на площі Вічевій, 1, поблизу приміщення кінотеатру. Про це “Золочів.нет” повідомив начальник слідчого відділення Золочівського відділу поліції Андрій Рапа.

“З даного приводу, з метою якісного та об’єктивного досудового слідства по даному провадженню звертаюся до всіх, тих людей, які бачили дану подію та прошу вас звертатися в Золочівський відділ поліції до мене, як до безпосереднього керівника слідчого відділення, а також до інших працівників, з метою надання інформації по даному факту”, – інформує Андрій Рапа.

Next Post

Гриньків VS Бартків: “яке їхало, таке здибало”? (відео)

Привіт усім! Розповім я Вам сьогодні про двох Ігорів Михайловичів, котрі кажуть, що за часів Януковича, як «засватані» ходили. Але раптом щось пішло не так, можливо чорна кішка перебігла дорогу, а можливо гроші не поділили, а можливо їм нудно стало і вирішили вони всіх розважити. І почалася “вистава” із молотами, […]
Гриньків VS Бартків