У Підкамені демонтують радянський пам’ятник (відео)

Підкамінь
Підкамінь

У селищі Підкамінь Золочівського району демонтують радянський пам’ятник. Про це повідомив голова Підкамінської громади Богдан Бутинський.

“На початку 1960-х рр. в СРСР розпочалося творення культу “Великої перемоги”, яскравим маркером якого стало масове встановлення символічних меморіалів практично в усіх населених пунктах держави. Такий меморіал є і у Підкамені. Культ перемоги неодноразово піддавався критиці, адже побудований на викривленій та недостовірній інформації. Перемога над нацизмом була виборена ціною мільйонів життів та покаліченням доль. Розпочата Росією війна проти України повністю показала, що спільної перемоги у нас не може бути, так само, як і таких пам’ятників. Тому, зважаючи на виклики сьогодення, вирішено демонтувати меморіал радянським воїнам у центрі Підкаменя. Натомість, найближчим часом ділянку площі буде упорядковано та перетворено на сучасний та комфортний громадський простір”, – поінформував голова Підкамінської громади.

Next Post

Інформація щодо ворожих обстрілів по Україні станом на ранок

Інформація щодо ворожих обстрілів на ранок, 30 липня 2022 року, за даними ОВА: Миколаївська область Вночі, 30 липня, після 01:00 був обстріляний один із спальних районів міста. Попередньо відомо, що одна людина загинула, шестеро – зазнали поранень. За наслідками обстрілу значних пошкоджень зазнали багатоповерхівки. Детальна інформація уточнюється. Вночі, 30 липня, […]