У Підгірцях провели акцію “Подаруй ангелу крила” задля порятунку храму (відео)

Ми побували у селі Підгірці, де проходила акція “Подаруй ангелу крила” задля відновлення храму Блаженного Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ.

День розпочався зі Святої Літургії. Усі мали нагоду послухати концерт та відвідати ярмарок.

Захід відвідали фахівець Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Шопська, голова Золочівської РДА Василь Маркевич, голова Бродівської РДА Оксана Прокопець, заступник голови Бродівської РДА Тарас Шаповал та інші.

Нагадаємо, що церква Блаженного Миколая Чарнецького та новомучеників УГКЦ, давніше Костел святого Йосипа — пам’ятка християнської сакральної архітектури XVIII століття в селі Підгірці на Львівщині. Створена в бароковому стилі як органічна частина палацового ансамблю.

Next Post

Вітання для Олесі Савчук

Дорога наша Олеся, наше сонечко, наша мила квіточка! Вітаємо тебе з днем народження. Бажаємо тобі міцного здоров’я, багато радості, ніколи ніякого горя, а тільки успіхів та удачі, здійснення всіх мрій. Хороших і надійних тобі друзів і багато приємних сюрпризів. Нехай твій Ангел-хоронитель завжди буде поруч з тобою. Так хочеться подарувати […]