У Перемишлянському відділенні поліції новий керівник

22 березня, заступник очільника поліції Львівщини полковник поліції Андрій Таран представив особовому складу начальника Перемишлянського відділення поліції підполковника поліції Олександра Прокопчука. Про це інфрормує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

«Олександр Олександрович має великий досвід роботи на керівних посадах підрозділів МВС України у Львівській, Рівненській та Івано-Франківській областях. Зараз перед ним стоїть важливе завдання – в найкоротші терміни покращити роботу цього підрозділу і для цього йому потрібна підтримка кожного працівника. Бажаю усім вам успіхів та плідної співпраці», – звернувся до особового складу Андрій Таран.

«Підполковник поліції Олександр Прокопчук, 1978 року народження, уродженець Львова, освіта вища юридична. Попередня посада – начальник сектору моніторингу Пустомитівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області. В органах внутрішніх справ з 1995 року.», – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, що раніше Перемишлянське відділення поліції очолював підполковник поліції Володимир Брошко, що із Золочева.

Залишити відповідь

Next Post

СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ЗА ВАШІ ДОБРІ СЕРЦЯ

Одна маленька чотирьохрічна дівчинка на ймення Вікторія згуртувала нас усіх довкола себе – і дорослих, і малих. Бо вона повинна перемогти! Перемогти важку недугу (пухлину головного мозку), яку у дитини діагностували декілька місяців тому. Операцію погодилися зробити у іспанській лікарні (в Барселоні). Часу обмаль. Протягом місяця дівчинка повинна бути прооперована. […]