У Перемишлянах потовкли авто заступника голови районної ради

Сьогодні вночі було пошкоджено авто заступника голови Перемишлянської районної ради Тараса Мартиняка.

Постраждалий у розмові з “Форпостом” заявив, що жодних конфліктів у нього немає, а машина без проблем стоїть у нього під вікнами роками.

Усе ж Тарас Мартиняк схильний пов’язати цей випадок з справою про дитячий табір. Нагадаємо, у Господарському суді Львівської області розглядається справа за скаргою Перемишлянської районної ради Львівської області. Йдеться про конфлікт навколо оздоровчого табору для дітей та підлітків «Дружба», який районна влада ось уже десятий рік поспіль безуспішно вимагає визнати спільною власністю територіальних громад сіл і міст Перемишлянського району.

Наступне судове засідання призначено на вівторок. Мартиняк запевнив, що ніякі кримінальні дії не зупинять його і однодумців. Майно громади вкрасти не дадуть.

Джерело: “Форпост”.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся благодійний ярмарок на підтримку Михайла Кмиця

18 лютого 2017 року у Золочівському Народному домі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Михайла Кмиця. Зібрано 7000 гривень! Продовжився ярмарок 19 лютого. Цього дня вдалося зібрати ще 5000 гривень. Отож, за два дні ярмарку зібрали 12 тисяч гривень. Кошти передано Михайлу Кмицю. Дякуємо Ірині Федишин та її творчому колективу за […]