У Олени Зеленської виявили коронавірус

Дружина президента України Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні. Про це повідомили на сторінці Олени Зеленської у Фейсбук.

“Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися.

Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів…

Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку.

Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні.

❓😷❓Чому я написала цей пост? Хочу, щоб усі пам’ятали: зарано втрачати пильність!
Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті…

Багато хто каже: «Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!»🤦‍♀‍

⛔Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч.

Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей!

Бережіть і поважайте себе та інших! Будьмо здорові!😷🍀”, – йдеться у повідомленні Олени Зеленської.

Офіс Президента України повідомляє:

“Дружина Президента України Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19. При цьому перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї.

Президент України Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.

Під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні.

Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування. Всім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та по можливості також пройти тестування”.

Next Post

Карантин на Львівщині продовжили

Показники захворюваності на Covid-19 не дозволяють послабити карантинні обмеження в області. Так вважають у Львівській ОДА. “Відтак, карантин у регіоні продовжили ще на тиждень. Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час засідання комісії ТЕБ та НС. Постанова Кабміну передбачає три критерії, за якими можна послаблювати карантин. Львівщина попадає під послаблення лише […]