У Новоселищі зробили рекорд села встановивши величезний прапор (відео)

praporНа Золочівщині напередодні Дня прапора та Дня Незалежності України  все більше  стає блакитно-жовтих акцій. Люди встановлюють на своїх будинках Державні прапори України.

У селі Новоселище,  теж проводяться такі патріотичні заходи.

“До святкування Дня Державного Прапора України готові!!! Сьогодні було замінено головний прапор нашого села, який був встановлений на найвищі точці Новоселища! Це новий рекорд нашого села! Можна з впевненістю сказати, що це найбільший прапор, який коли-небудь майорів над Новоселищем! Його висота становить 3м, а довжина —5м! Велике спасибі всім, хто долучився до цього дійства!” – про це “Золочів.нет” повідомив Андрій Патицький.

Нагадаємо, що раніше у Новоселищі зупинка стала жовто-блакитною.


Залишити відповідь

Next Post

МЗС звернулося до світу: Росія порушила українські кордони

Ні українській стороні, ні Червоному Хресту не відомий вміст вантажівок, що рушили із Росії в Україну. Про це заявило міністерство закордонних справ України. “Вважаємо цей акт черговим кричущим порушенням Російською Федерацією ключових принципів міжнародного права, зокрема непорушності кордонів, невтручання у внутрішні справи іншої держави та добросовісного виконання міжнародних зобов’язань”, – […]