У нічній ДТП на Львівщині загинули 3 військових

Як повідомлялося раніше, на Львівщині внаслідок зіткнення з автобусом загинуло четверо осіб. Ще двох осіб із тілесними ушкодженнями доставили у лікарню. Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Згодом стало відомо, що троє із загиблих є військовослужбовцями. Про це інформують у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Фейсбук.

“Світла та вічна пам’ять загиблим військовослужбовцям 184-го Навчального центру солдатам Назарію Пастеруку, Віктору Транкову та Костянтину Прядеїну.

16 грудня 2018 року трагічно внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у селищі Івано-Франкове Яворівського району загинули військовослужбовці військової служби за контрактом 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного солдати Назарій Пастерук, Віктор Транков та Костянтин Прядеїн.

Керівництво Національної академії сухопутних військ, командування та особовий склад 184-го Навчального центру висловлює щире співчуття родинам загиблих. Наш колектив втратив відповідальних військовослужбовців, висококваліфікований фахівців, воїнів – щирих патріотів України.

Світла та вічна їм пам’ять!” – йдеться у повідомленні Національної академії сухопутних військ.

Залишити відповідь