У Навчальному центрі завершилися навчально-методичні збори з командирами рот та їх заступниками

Днями, під керівництвом начальника Навчального центру внутрішніх військ МВС України полковника Костянтина Плетко, були проведені навчально-методичні збори з командирами рот та їх заступниками.

З офіцерами були проведені лекції та практичні заняття з основ повсякденної діяльності військ, тактичної, фізичної, стройової підготовки.

Полковник Костянтин Плетко основним завданням зборів поставив не лише перевірити та оцінити рівень теоретичних знань і практичних навичок учасників, а й згуртувати офіцерський склад, досягти відповідальності та взірцевості під час виконання командирами та їх заступниками своїх посадових обов’язків.

Під час зборів особлива увага офіцерів приділялася виконанню вимог керівних документів з питань організації служби військ і повсякденної діяльності.

За результатами зборів кращими серед командирів рот були визначені – майори Василь Дацко та Олексій Берлізов. За основними предметами навчання їхня підготовка була оцінена на «відмінно».

Під час підведення підсумків начальник Навчального центру зазначив, що збори з командирами рот та їх заступниками дали можливість оцінити кожного офіцера, підвищити індивідуальну професійну майстерність та удосконалити практичні навички під час навчання підлеглого особового складу.

Старший лейтенант Дмитро Жмовка

фото автора:

Читайте також:

У навчальному центрі присягнули на вірність українському народові

Урок справжніх чоловіків

 

Залишити відповідь

Next Post

Щодо Міжнародної конференції присвяченої 70 річчю УПА

30 травня голова Львівської обласної ради Олег Панькевич провів нараду щодо проведення 27-28 вересня у Львові Міжнародної наукової конференції присвяченої 70 річчю створення УПА під назвою “Українська повстанська армія в контексті національно-визвольної боротьби народів Центрально-Східної Європи”. У нараді взяли участь виконувач обов’язків директора Інституту українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України доктор […]