У Навчальному центрі завершились навчально-методичні збори з начальниками медичних служб

Сьогодні у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України завершились дводенні навчально-методичні збори з начальниками медичних служб управлінь територіальних командувань, з’єднань та військових частин внутрішніх військ МВС України.

Під час зустрічі начальники медичних служб розглянули такі проблеми,  як проблема ВІЛ (СНІДу) у світі та в Україні, профілактика професійного інфікування медичних працівників під час виконання службових обов’язків, повітряно-краплинні інфекції (кір, вітряна віспа), організація та планування санаторно-курортного лікування.

Головною метою зборів було підбити підсумки бойової та мобілізаційної готовності, спеціальної підготовки, лікувально-профілактичної, санітарно-гігієнічної та протиепідемічної роботи, проведення психопрофілактичних та психогігієнічних заходів, медичного постачання в управліннях територіальних командувань, з’єднаннях та військових частинах внутрішніх військ МВС України за 2011 рік та 3 місяці 2012 року та визначити завдання керівному складу медичної служби на 2012 рік.

Також учасники зборів провели аналіз загальної захворюваності серед військовослужбовців внутрішніх військ, визначили напрямки її зниження. Були ознайомленні із нормативно-правовими актами, керівними документами, методичними вказівками та актуальними питаннями лікувально-профілактичного, санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення військ.

А наприкінці зустрічі учасники зборів брали участь у практичних заняттях із залученням фахівців військового шпиталю внутрішніх військ, який розташований в місті Золочеві, щодо надання медичної допомоги при невідкладних станах.

Лейтенант Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася ХХІІ сесія Золочівської міської ради

20 квітня 2012 року відбулася ХХІІ сесія Золочівської міської ради. На засідання сесії було винесено наступні питання: Затвердження рішення виконкому. Про внесення змін в кошторисні призначення. Про внесення змін до показників міського бюджету. Про внесення змін в соціально-економічні програми м. Золочева Про затвердження уточненого плану та звіту про виконання міського […]