У Навчальному центрі завершились випускні іспити військовослужбовців військової служби за контрактом

Днями у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України завершились випускні іспити військовослужбовців військової служби за контрактом початкового рівня навчання.

Прийом іспитів у військовослужбовців проводився у відповідності до «Положення про організацію навчального процесу в Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України».

Екзаменаційна комісія на чолі з заступником начальника управління бойової підготовки – начальником відділу підготовки військ ГУВВ МВС України полковником Євгеном Руденко, здійснила перевірку знань та навичок з тактичної підготовки внутрішніх військ, спеціальної, фізичної та вогневої підготовки.

На урочистій церемонії випуску, начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко, привітав військовослужбовців із закінченням навчання та побажав козацького міцного здоров’я, щасливого повернення додому і подальшої успішної служби.

Кращим військовослужбовцям вручили грамоти за відмінні показники в здачі іспитів. 17 військовослужбовцям, які стали відмінниками за своїми напрямками підготовки, особисто вручив посвідчення про закінчення Навчального центру полковник Євген Руденко та полковник Костянтин Плетко.

І зараз 273 військовослужбовця військової служби за контрактом роз’їхались у з’єднання та військові частини внутрішніх військ, де на них чекає бойова служба.

старший лейтенант Дмитро Жмовка,

фото автора

Залишити відповідь

Next Post

Кс. Єпископ Ян Цєньскі

Ян Цєньскі, народився 7 січня 1905 року в Пеняках, Бродівського р-ну, сьогодні Львівської обл. Після 54 років священичого служіння Богові і вірним Золочева помер 26 грудня 1992 р. Похований 30 грудня на Старому цвинтарі м Золочів. Похорон його був великою маніфестацією віри священиків і мирян католицьких і православних. Ян Цєньскі […]