У Навчальному центрі ВВ МВС України 45 військовослужбовців строкової служби склали Військову Присягу

3 листопада 2012 року в Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України 45 військовослужбовців строкової служби осіннього призову урочисто присягнули на вірність українському народові. Повідомляє прес-служба МВС України.

Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко привітав військовослужбовців із знаменною подією у їхньому житті і закликав їх з честю та гідністю нести військове звання правоохоронця.

На складанні Військової Присяги були присутні батьки, друзі та гості, представники органів місцевого самоврядування, ветерани військової частини, представник «Союзу Українок», які виступили та привітали молодих воїнів.

Для благословення і освячення були запрошені священнослужителі різних конфесій міста Золочева.

Після складання Військової Присяги військовослужбовці продемонстрували присутнім стройовий вишкіл, підрозділи Навчального центру внутрішніх військ МВС України пройшли урочистим маршем.

У підсумку відбулася зустріч керівного складу Навчального центру з батьками.

Читайте також: Кращі у службі – перші на звільнення

Залишити відповідь

Next Post

У Львові розпочався «Золотий Байт»

У Львові розпочався V щорічний Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт», орієнтований на прогресивну молодь, яка прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері ІТ технологій, дизайну та комунікацій. Організатором та ініціатором чемпіонату є Комп’ютерна Академія «ШАГ» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Тема п’ятого чемпіонату, […]