У Навчальному центрі внутрішніх військ пройшов випуск військовослужбовців за контрактом базового рівня навчання.

Днями у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України завершились випускні іспити військовослужбовців військової служби за контрактом базового рівня навчання. Прийом іспитів у військовослужбовців проводився відповідно до «Положення про організацію навчального процесу в Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України».

На урочистій церемонії випуску полковник Костянтин Плетко, привітав військовослужбовців із закінченням навчання та побажав випускникам і їхнім сім’ям міцного здоров’я, щасливого повернення додому і подальшої успішної служби.

Екзаменаційна комісія на чолі з начальником управління з охорони особливо важливих державних об’єктів ГУВВ МВС України, полковником Олегом Головінов, за час іспитів здійснила перевірку знань та навичок із тактичної підготовки внутрішніх військ, спеціальної, фізичної та вогневої підготовки.

Увесь особовий склад під час іспитів показав високу майстерність володіння знаннями та зброєю. А два військовослужбовців стали відмінниками за своїми напрямками підготовки — це старшина Валерій Лазарев та сержант Юрій Федоренко.

Сьогодні 68 військовослужбовців за контрактом отримали посвідчення про закінчення Навчального центру внутрішніх військ МВС України і роз’їхались у з’єднання та військові частини внутрішніх військ, де на них чекає бойова служба.

Cтарший лейтенант Дмитро Жмовка

 Aото автора

Залишити відповідь

Next Post

З любов’ю у серці

Щорічно 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Його започаткувала 1949 року Міжнародна демократична федерація жінок, що заприсяглася «боротися за міцний мир як єдину гарантію щастя дітей». В Україні цей день святкують з 1998 року. Свято прийшло і до дитячого будинку «Рідний дім», що в селі Сасів Золочівського району […]