У Навчальному центрі відсвяткували Великодні свята

Військовослужбовці Навчального центру внутрішніх військ, як і всі християни України, готувалися до Великодня ретельно. У чистий четвер прибирали прилеглутериторію та казарми, приводили зовнішній вигляд частини до належного стану.Напередодні свята, 10-11 квітня, до військовослужбовців завітали священнослужителі різних християнських конфесій, щоб донести до серця кожного воїна цінності, про які говорить Біблія. Військовослужбовці в свій час висповідалися та прийняли Святе Причастя.

За словами заступника командира Навчального центру  з виховної роботи, полковника Володимира Удовиченко, представники всіх християнський конфесій  міста Золочева є частими гостями у військовій частині. Щонайменше один раз на тиждень вони спілкуються з військовослужбовцями на теми збереження життя і здоров’я, безпечної поведінки, осуду суїцидальних проявів та недопущення фактівприниження людської гідності. Крім того у неділю та свята у капличці на території частини відправляютьсяСвяті Літургії.

«Уся ця робота створює атмосферу довіри у колективі, змушує військовослужбовців задуматися над цінністю людського життя, дисциплінує їх, націлює на якісне виконання службових обов’язків, надихає на сумлінне служіння Вітчизні», – підкреслив полковник Володимир Удовиченко.

У День Воскресіння Ісуса Христа особовий складНавчального центру разом із сім’ямибрав участь уСвятковій Службі Божій, після якої освятили «пасхальний кошик». Продовження свята відбулось засвятковим обідом.

Лейтенант Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

«Карпати» перемогли «Волинь»

Львівські “Карпати” вирвали перемогу на стадіоні “Україна” у луцької “Волині”. Активніше поєдинок розпочали господарі поля, які з перших хвилин матчу кинулися вперед атакувати ворота суперника. “Карпати” не зуміли реалізувати своїх два небезпечних моменти, після чого гра на полі вирівнялася. “Волинь” намагалася діяти на контратаках, і кілька разів створювала небезпеку біля […]