У Навчальному центрі відбулись урочистості з нагоди звільнення в запас військовослужбовців строкової служби

5 квітня 2012 року в Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України відбувся урочистий мітинг присвячений звільненню в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

Начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко привітав особовий склад, що звільняється, побажав міцного козацького здоров’я і сили для здійснення всіх задумів у майбутньому, подякував за сумлінну та зразкову службу, і додав: «Ви пройшли шлях від молодого солдата до досвідченого військовослужбовця внутрішніх військ та показали приклад самовідданого служіння своїй Батьківщині, захисту Конституційних прав і свобод громадян. Ви завоювали високий авторитет і повагу серед товаришів по службі».

Після прощання з бойовим прапором Навчального центру, усі військовослужбовці отримали цінні подарунки  та листи-подяки для батьків.

Після урочистого мітингу військовослужбовці розпрощалися зі своїми товаришами по службі і під масою вражень роз’їхались по домівках у різні куточки України.

лейтенант Дмитро Жмовка,

фото автора

Залишити відповідь

Next Post

Не будь байдужим! Життя дітей у твоїх руках!

 7 квітня 2012 р. у Золочеві стартувала благодійна акція-аукціон «Подаруй тепло свого серця», ініціаторами проведення акції стали активісти Золочівської районної МГО «Бужани» Катерина Галас та Христина Копець. Кошти, зібрані під час проведення акції, будуть використані на придбання медичного обладнання для Золочівської районної дитячої лікарні. Якщо Ви, шановний читачу, не байдужий […]