У Навчальному центрі привітали ветеранів та особовий склад із Днем захисника Вітчизни

В Україні на підставі Указу Президента України від 23 лютого 1999 року № 202/99 святкують День захисника Вітчизни. Цей день закріплений в переліку професійних свят і пам’ятних дат держави. Традиційно вітають не тільки людей у пагонах, а й усіх чоловіків.

Напередодні свята у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України відбувся ряд святкових заходів: зустріч ветеранів частини з особовим складом, уроки мужності у школах міста, святковий концерт.

Ветерани завітали до кожного підрозділу частини. Поділившись спогадами своєї служби, вони надихнули молодих військовослужбовців до відповідального виконання військового обов’язку та побажали сучасникам дружнього плеча та мирного неба.

За участю військовослужбовців Навчального центру у «підшефних» школах міста відбулися уроки мужності, на яких учні дізнались багато нового та цікавого про військову частину, спостерігали виконання прийомів рукопашного бою військовослужбовцями та мали змогу побачити виконання нормативів з вогневої підготовки. Виступ зацікавив не тільки допризовну молодь, а й викладацький склад школи, який приймав активну участь у виконанні нормативів. Також школярі прослухали агітаційний виступ заступника командира роти з виховної роботи 12 навчальної роти, капітана  Богдана Лещишина,  про переваги контрактної служби, як майбутнього внутрішніх військ.

У день свята начальник Навчального центру полковник Костянтин Плетко виступив перед ветеранами та особовим складом частини із теплими словами вдячності та привітань з нагоди свята і додав: «Ми пишаємося славою тих, хто зі зброєю в руках захищав державу, проливав кров за її незалежність!» У своєму виступі він згадав про героїчні та трагічні часи розвитку нашої держави, про яскраві постаті народних ватажків, полководців, історичних і культурних діячів, ветеранів частини, які немало зробили для розбудови країни та військової частини.

Святкова концертна програма за участю учнів золочівської підшефної середньої школи №1, творчих колективів району, військовослужбовців та оркестру Навчального центру підняла настрій усім присутнім. Веселі пісні і танці мимоволі заставили ветеранів посміхнутися і забути скрутні часи.

Після концертної програми на ветеранів частини чекав святковий стіл, за яким вони мали змогу в тісному колі пригадати свою спільну службу в частині та за її межами.

Лейтенант Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

Бурко Сергій Іванович

Сергій Бурко – Мистецький керівник та головний диригент  академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”, народний артист України. Сергій Бурко –  народився у місті Золочеві, випускник Золочівської музичної школи.  Закінчив Львівську консерваторію як скрипаль і диригент. Також брав участь в Мастер-классах у Фрайбурзі (Німеччина). Гастролював в багатьох країнах Європи і США. Його […]