У Навчальному центрі пройшов щорічний технічний контроль

 В одну шеренгу вишикувалась автобронетанкова техніка — блиск кабіни засліплює очі, а чистота машини вражає. Стан техніки здивував би не одного колекціонера, а для водія військової машини це звична справа, адже завжди напоготові повинен бути його «сталевий товариш».

З метою перевірки справності та придатності до застосування, підвищення технічного рівня стану транспортного засобу та відповідно до наказу командувача внутрішніх військ МВС України «Про проведення у 2012 році технічного контролю транспортних засобів внутрішніх військ МВС України», у Навчальному центрі було проведено технічний контроль транспортних засобів.

Комісія на чолі з начальником служби безпеки дорожнього руху відділу автомобільної та бронетанкової техніки логістики ГУВВ МВС України полковником Дмитром Чайковським ретельно оглянула всі транспортні засоби.

Кожен водій готувався дуже старанно: ремонтував, фарбував, мив – адже бажав, щоб саме його транспортний засіб був найкращим.

Технічний контроль завершений, автобронетанкова техніка готова до виконання службових завдань, загальна оцінка «добре».

Старший лейтенант Дмитро Жмовка,

Фото: автора та старшого лейтенанта Дмитра Ганця

Залишити відповідь

Next Post

Обласна рада започаткує відзнаку «70-річчя створення Української повстанської армії»

Львівська обласна рада заснує почесну відзнаку до 70-річчя створення Української повстанської армії. Положення про відзнаку планують затвердити на наступній сесії обласної ради. Про це йшлося на нараді голови Львівської обласної ради Олега Панькевича щодо підготовки до відзначення ювілею УПА. Повідомляє прес-служба Львівської облради. У проекті положення передбачено, що почесною відзнакою […]
Золочів.нет