У Навчальному Центрі курсанти складають випускні іспити

27 березня 2012 року в Навчальному Центрі внутрішніх військ МВС України розпочалася здача випускних іспитів курсантами навчальних підрозділів, що пройшли курс навчання.

Перевірка розпочалася з стройового огляду військовослужбовців частини.

Після якого відбулася здача іспитів з стройової підготовки.

Курсанти Навчального Центру продемонстрували свої знання та вміння, які вони накопичували та відпрацьовували впродовж навчання.Комісія на чолі першого заступника начальника Головного управління – командувача внутрішніх військ з бойової та спеціальної підготовки, генерал-лейтенанта Сергія Конопляника, прийняла іспити з одиночної стройової підготовки зі зброєю та без зброї, злагодженості підрозділів, проходження урочистим маршем та виконанні пісні в складі частини та рот.

Іспити триватимуть до кінця тижня, після завершення яких військовослужбовці строкової служби будуть направленні до військових частин для подальшого проходження служби.

Лейтенант Дмитро Жмовка

Залишити відповідь

Next Post

Значення кольору: червоне то любов, а чорне то журба...

 Давно відомо, що кожен колір впливає на психоемоційний стан людини. Це вже на практиці довели психологи. При психологічній дії мова йде про почуття та переживання, які ми можемо відчувати під впливом того чи іншого кольору. Цей вплив дуже тісно пов’язаний з оптичними особливостями кольору. Більшість людей мають свій улюблений колір. […]