У НАТО підтримали Україну та закликали Росію вивести війська з Донбасу — декларація

Країни Північноатлантичного Альянсу закликали Росію вивести війська з території Донбасу. Також у НАТО засудили незаконну анексію Криму та закликали припинити дискримінацію кримських татар.Про це йдеться в декларації учасників саміту НАТО в Брюсселі, пише Громадське.

«Ми знову заявляємо про свою підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. Ми закликаємо Росію припинити політичну, фінансову та військову підтримку бойовиків. Закликаємо припинити військове вторгнення до Донецької та Луганської області, вивести війська та повернутися до Центру з контролю та координації припинення вогню на Донбасі», — йдеться у декларації за підсумками переговорів країн-членів НАТО.

В Альянсі також висловили стурбованість у зв’язку з катуваннями та незаконним засудженням українців на території Росії та анексованого Криму.

На прес-конференції генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також заявив, що країни-члени НАТО одноголосно не визнають анексії Криму. І через окупацію півострова Альянсу довелось провести наймасштабніше посилення військ.

«Те, що сталося з Кримом, не повинно статися з жодною державою НАТО», — заявив Столтенберг.

Раніше США закликали РФ вивести війська з Донбасу та звільнити політв’язнів.

Джерело: Громадське.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Лясковської Галини Михайлівни

Святкує свій ювілей Лясковська Галина Михайлівна. Дорогу маму, бабусю, прабабусю, сестру, тітку, сваху вітають сини Михайло і Богдан з сім’ями, дочка Оксана з сім’єю, внуки Тарас, Руслан, Лідочка, Роман, правнук Русланчик, брат Роман з сім’єю, сестра Ольга з сім’єю, племінниці Галина і Наталя і брат Володимир з сім’ями, свати з […]