У Народному домі відбулася конференція педагогічних працівників

29 серпня в Золочівському  районному Будинку «Просвіта» відбулася  конференція педагогічних працівників району, приурочена до початку нового навчального року. З доповіддю виступив керівник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Бартошик, який окреслив основні завдання, що стоять перед освітою району: розширення мережі дошкільних навчальних закладів, впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, відкритість навчальних закладів, увага здоров’ю та виховання дітей у дусі християнської моралі. Від влади педагогів району привітав голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови районної ради Андрій Леськів.

На заході говорили про готовність шкіл до початку навчального року. Намітили плани на 2012-2013 роки. Про свої проблеми та досягнення говорили виступаючі. У залі Народного Дому нагородили грамотами кращих освітян району.

Перед освітянами з вітальним словом виступили кандидати в депутати до Верховної Ради – Лідія Котеляк, Тарас Батенко та Лариса Федорів.

Залишити відповідь

Next Post

Прямим текстом. Бліц.

Дві діаметрально контрастні розмови: єдиний кандидат від опозиції Ігор Васюник відповість на усі випади в свою адресу, а висуванець УРП Тарас Батенко обіцяє ні слова не казати про політику — лише про себе, свою родину та приватні уподобання. Поділіться цим у соцмережах: