У Миколаївському районі чоловік загинув під час косіння трави

Причиною трагедії стало ураження електричним струмом через недотримання правил техніки безпеки при експлуатації електроприладів (газонокосарки). Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

“До Миколаївського відділення поліції 27 серпня поступило повідомлення від медиків про те, що у селі Гірське Миколаївського району на території власного господарства внаслідок нещасного випадку помер 31-річний місцевий житель.
Правоохоронці встановили, що чоловік загинув внаслідок ураження електрострумом під час роботи з електричною газонокосаркою на території власного господарства. Призначено ряд експертиз.
Всі обставини події встановлюються. За попередніми висновками фахівців, причиною загибелі чоловіка стало порушення правил техніки безпеки під час роботи з електроприладами. Проводяться слідчі дії.” – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади ...

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади завідувача сектору автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації на час відпустки по вагітності та пологах основного працівника. Про це “Золочів.нет” повідомили в Управлінні соціального захисту населення Золочівської. Поділіться цим у соцмережах: