У м. Золочеві та у с. Підгірці виявили застарілі боєприпаси

31 серпня 2016 року у Бродівському та Золочівському районах виявили застарілі боєприпаси.

“31 серпня о 12:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що під час збирання грибів, у лісовому масиві в с. Підгірці Бродівського району виявлено предмет, ззовні схожий на 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.
О 13:18 рятувальники отримали повідомлення про те, що під час викопування траншеї на вул. Тернопільській у м. Золочеві, на відстані 2 м від дороги та 100 м від житлових будинків, виявлено 2 предмети, ззовні схожих на 75 мм артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни.
По фактам виявлення боєприпасів подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення і їх знищення.
Місця виявлення боєприпасів огороджені та знаходиться під охороною фахівців поліції. ” – про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Next Post

ПДВ реєстрацію анульовано, чи можна подати звітність після закінчення граничних термінів?

Після закінчення граничних термінів подання звітності можливості подання податкової декларації з ПДВ за останній звітний (податковий) період у суб’єкта господарювання, реєстрацію ПДВ якого анульовано та виключено з реєстру платників ПДВ, нема. В такому випадку нарахування ПДВ буде здійснено контролюючим органом та до такого платника будуть застосовані штрафні санкції, визначені п.п. […]