У Львові з’явилася музична писанка “Червона рута”

В рамках Фестивалю Писанок у Львові відомі художники Юрій Кох та Ольга Погрібна-Кох розпочали роботу над писанкою під музичною назвою «Червона Рута». Біля пам’ятника Володимиру Івасюку у Львові до майстрів долучилися зірки-учасники музичного «Проекту ІВАСЮК» Оксана Муха, Наталка Карпа, Павло Табаков, гурт «Піккардійська терція» та капела «Трембіта».
«Музичну писанку «Червона рута» ми присвятили 64-річниці з дня народження композитора Володимира Івасюка. Вже розмальовану писанку «Червона рута» львів’яни та готі міста зможуть побачити 12 травня у «Галереї мистецьких писанок» під відкритим небом на площі Ринок. Також цей витвір побачать і кияни 24 травня під час концерту «Проект ІВАСЮК» в Палаці «Україна», – розповів Андрій Сидор, організатор музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК», директор Фестивалю Писанок у Львові.

Писанку «Червона рута» буде виставлено на благодійний аукціон, а вилучені кошти будуть скеровані на придбання обладнання для киснево-синглетної терапії для Міської дитячої клінічної лікарні.
 
Альона Николаєвич

Залишити відповідь

Next Post

Останній тиждень Великого посту...

Останній тиждень Великого посту об’єднує два протилежні відчуття, про які  образно сказав О. Олесь: «З журбою радість обнялась». Ще недавно – на Вербну неділею – Христос воздравії їхав на ослові, і йому стеляли путівець листям пальм, а в четвер опівночі один з його учнів на ймення Іуда за тридцять срібних […]