У Львові затримали медиків, які набрали хабарів

vzjatkaДнями працівники Державної служби боротьби з організованою злочинністю затримали «на гарячому» лікарів, які вимагали хабарі від мешканців Львівщини, хворих на кардіологічні захворювання.
Упродовж 2011 – 2012 років працівники УБОЗу вже неодноразово затримували членів лікарських комісій, що «торгували» групами інвалідності. Про це повідомляє ВЗГ ГУМВС України
у Львівській області
.

Так, після звернення громадян до міліції про те, що в Міжрайонній спеціалізованій кардіологічній МСЕК №1 та МСЕК №2 Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи вимагають хабарі за сприяння у встановленні комісією МСЕК групи інвалідності та визначенні процентів непрацездатності у хворих на кардіологічні захворювання, «на гарячому» затримано службовців цього закладу.

Сума хабара становила від 200 до 1500 доларів США, залежно від стану хворого. Між учасниками угрупувань був чіткий розподіл обов’язків. Голова комісії здійснював керування процесом та розподіляв кошти, лікарі займались безпосередньо хворими та документами, а медсестри спонукали хворих до дачі хабара, брали в них гроші та передавали голові комісії.

За даними фактами були відкриті 2 кримінальних провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 («Одержання хабара») КК України.

На сьогодні вже завершено досудове слідство. Причетність у вчиненні 100 кримінальних проваджень (ст.368 КК України) доведено десятьом службовцям. Сума хабарів становить близько 200 тис. гривень.

Наразі медики відсторонені від виконання своїх обов’язків та перебувають під заставою в очікуванні рішення суду.

Залишити відповідь

Next Post

Сайт "Одноклассники" не працює вже другий день

Сайт соціальної мережі “Одноклассники” не функціонує із вечора 4 квітня. Ресурс зустрічає відвідувачів повідомленням про проведення технічних робіт і прохання зазирнути на сайт пізніше або повідомленням: “Ця дія тимчасово неможлива.Спробуйте ще раз через кілька хвилин.” Прес-секретар “Однокласників” Марія Лапук повідомила у своєму Twitter, що сайт не працює через збій обладнання, […]