У Львові виступить Оксана Білозір

Народна артистка України Оксана Білозір готує великий Великодній концерт – “З любов’ю до Вас”. Він стане чудовим подарунком для усіх львів’ян та гостей міста у цей святковий час. Концерт відбудеться 17 квітня у приміщенні Львівського державного цирку. Початок о 19:00.

Протягом вечора зі сцени лунатимуть улюблені пісні у супроводі гурту “Немо” та балету “Версаль”. Cпеціальний дизайнерський сюрприз підготувала відома українська модельєр Роксолана Богуцька, яка є автором костюмів співачки. Пісні Ігоря Білозіра виконають також спеціальні гості свята: гурт “Мері”, Остап Канака, фіналіст телепроекту “Голос країни” Володимир Окілко та Оля Війтів.

“Культурний рівень нашого суспільства багато в чому залежить від того, які пісні ми слухаємо і яким підспівуємо. Тому я не можу стояти осторонь, коли більшість позицій в українському співочому середовищі полонили несмак та примітивізм. Долаючи їх, представляємо увазі слухачів твори і виконавців, якими можемо пишатися. Саме такою виконавицею з багатим цікавим репертуаром є Народна артистка України Оксана Білозір. ЇЇ люблять, поважають, нею захоплюються. Пісні Оксани Білозір наповнені глибоким змістом. Вона співає про ті цінності, які намагаються знівелювати: повагу та любов до України, до батьків, про щирі почуття та кохання. В Україні багато артистів з гарним голосом, але чи змістовні їхні пісні? Як організатор, акцентую увагу на глибокому змісті пісень у виконанні Оксани Білозір. Сподіваюся, що цей концерт принесе багато приємних вражень та емоцій кожному глядачу. Тож запрошую” – каже Остап Канака, організатор концерту.

Про це нам повідомила прес-служба Оксани Білозір.

Залишити відповідь

Next Post

Прихисток у Бога...

У селі на полонині півень сповістив про ранок. Чабан, який пас овець, випив свіжого молока і мовив: „Господи, дякую, що ніч минула спокійно”. Раптом небо вкрилося хмарами і грім сповістив про те, що насувається гроза. Вівці сполохано тулилися одне до одного. Лише одна вівця підійшла до господаряі торкнулася його руки. […]