У Львові врятували 8-річного хлопчика: у його бронхах була хвойна гілочка

У Львові врятували 8-річного хлопчика, виявилося, що у його бронхах була хвойна гілочка, про це повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”.

“Сім’я з Брюхович Львівської області. Влітку 2022-го року у хлопчика почала боліти спина і піднялася температура. Тоді місцева лікарка скерувала дитину до однієї із лікарень Львова. Там зробили обстеження та поставили діагноз – правостороння пневмонія. Пролікували антибіотиками та виписали додому. За певний час симптоми повторилися. Хлопчик, навіть, кашляв кров’ю. Каретою швидкої допомоги Любомира забрали до одного із львівських шпиталів. Лікарі знову поставили діагноз – правостороння пневмонія. За кілька місяців усе повторилося із ідентичними симптомами. Мама хлопчика вдарила на сполох, адже захворювання постійно рецидувувало. Ще більше пані Марію лякала постійна кровотеча під час кашлю у дитини”, – розповідають у Центрі дитячої медицини.

“Що я тільки не думала. Після крайньої виписки із лікарні нам сказали, що це туберкульозна пневмонія. Ми здавали усі можливі аналізи, робили усі обстеження. Обходили усіх лікарів міста, по суті, аби встановити вірний діагноз, ніхто не міг встановити причину. Я вже сама шукала різних лікарів по Львові. Дехто казав, що це може проблема із судинами. Ми ходили, навіть, до гематолога. Я почала в інтернеті шукати ще лікарів і натрапила на інформацію про “Охматдит”, – розповіла мама хлопчика Марія.

Мама хлопчика привела дитину у приймальне відділення Центру дитячої медицини, лікарні “Охматдит”, де хлопчика одразу оглянули та обстежили.

Лікарі вирішили зробити Любомиру бронхоскопію під час якої виявили, що у дитини у бронхах стороннє тіло – маленька хвойна гілочка, яка і була причиною всіх симптомів.
Торакальний хірург Олег Ленів (Олег Ленів), хірург Роман Ковальський та анестезіолог Віра Приймакова гілочку успішно забрали. 8-річного Любомира вже виписали додому!
Бажаємо хлопчику міцного здоров’я!

Next Post

Україна повернула додому ще 100 Захисників з російського полону

51-й за ліком обмін відбувся в рамках роботи Координаційного штабу за дорученням Президента України.  “Серед врятованих військовослужбовців цього разу 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.Усі визволені – рядового та сержантського складу. 84 врятованих воїнів захищали Маріуполь (в т.ч. 82 – оборонці «Азовсталі»), решта […]