У Львові відкрився Літній Університет 2011 «The Love Letter»

Місто Лева зустрічає гостей. З 20 до 25 липня у Львові відбудеться третя частина міжнародної події, організованої Форумом європейських студентів AEGEE.

Впродовж п’яти днів у Львові проходитиме третя частина традиційного проекту організації AEGEE – Summer University. Молодь з Італії, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Бельгії, Греції, Словенії, Польщі, Угорщини, Латвії, Росії, а також Грузії, Туреччини, Азербайджану та Ірану відвідають Львів з метою культурного обміну.

Гості відвідають найбільш пам’ятні місця, галереї та музеї Львова, замки Львівщини, місто Сколе, прослухають курс української мови, українських танців та кухні, ознайомляться з культурною та історичною спадщиною Львова.

Нагадаємо, що попередні два етапи цього проекту проходили у Варшаві та Любліні.

Мета заходу – інтеграція та кооперація студентів, молоді Європи та України, а також ознайомлення іноземних студентів з суспільно-політичним становищем Польщі та України шляхом лекцій, практичних занять, тематичних тренінгів.

Організаторами проекту є локальні представництва AEGEE-Europe, а саме – AEGEE-Lviv, AEGEE-Warsaw та AEGEE-Lublin.

Ця організація діє з 1985 року, функціонує більш, ніж в 200 містах 40 країн. Метою організації при заснуванні була інтеграція та кооперація студентів та молоді Європи. Тобто, в першу чергу, стерти кордони і певні непорозуміння. Організація діє на тих принципах, що немає ні релігійної, ні політичної, ні конфесійної приналежності.

Літній університет – це навчальні курси протягом літа, які можуть тривати від тижня до місяця, з червня до вересень. Ці університети влаштовують у 100 містах Європи. Тематика літніх університетів може бути різною. Мовні курси, навчальні курси, теми яких постійно змінюються. Одним з видів навчальних курсів є мандрівний університет. Метою останнього, який найбільш популярний в AEGEE і займає близько 70% літніх університетів, є ознайомлення за два тижні з якомога більшою кількістю міст, пам’яток регіону, до якого приїжджають учасники. Цьогорічний літній університет розпочався 11 Липня у Варшаві, де студенти відвідали основні музеї, ознайомилися з містом, вивчали польську культуру і мову. Після того студенти переїхали в Люблін і відвідували довколишні міста. 20 липня молодь з AEGEE зустрічали у Львові.

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському районі відбулася нарада-семінар з питань ходу жнив

21 липня у Золочівському районі відбулася нарада-семінар з питань ходу жнив, насінництва та надання платних послуг з подачі води для зволоження на меліорованих землях. У нараді-семінарі взяли участь в.о. голови облдержадміністрації Іван Михайлович Стефанишин, начальник обласного виробничого управління водного господарства Андрій Володимирович Завербний, в.о. начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації […]