У Львові пройшла акція «Ніч у Львові»

Мешканців та гостей міста запрошували на нічні екскурсії до найвідоміших львівських підземель.

З 16 до 18 листопада «Ніч у Львові» відкривала вечірнє місто не лише з висоти вежі Ратуші, а й у підземеллях його історичної частини.

Нічні екскурсії в підземеллях відбулися у Костелі Єзуїтів, Храмі Преображення Господнього, Музеї історії релігії та Ратуші. Про підземні таємниці незвіданого Львова розказували найвідоміші львівські екскурсоводи.

Одним із найпопулярніших екскурсійних об’єктів проекту «Ніч у Львові» є підземелля Музею історії релігії. Музей вже втретє долучається до акції. Для відвідувачів проводять театралізовані екскурсії, під час яких можна зустріти «справжнього монаха» та легендарну красуню Гальшку Острозьку.

Галерея «Равлик» пропонувала відвідувачам «Ночі у Львові» театралізовані екскурсії підземеллями Костелу Єзуїтів. Цього разу будуть вперше представлені львівські трони лев’ячого духу.

Також під час «Ночі у Львові» вперше відбулися театралізовані прогулянки підвалами міської Ратуші. Кожна екскурсія завершувалася у внутрішньому дворику, де актори театру «Воскресіння» представляли вогняну середньовічну інсталяцію з оживанням скульптур Пінзеля.

«Ніч у Львові» – це понад 100 нічних атракційних пропозицій від музеїв, театрів, галерей, храмів та багато іншого.

Акцію «Ніч у Львові» проводять традиційно двічі на рік – у липні та листопаді. У липні 2012 року відбулося 100 екскурсій у 15 екскурсійних об’єктах. Тоді «Ніч у Львові» відвідали понад 6 тис. осіб.

За матеріалами: Zaxid.net

Альона  Николаєвич

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася "Особиста першість району з настільного тенісу"

18 листопада 2012 року у Золочівському професійному ліцеї відбулася особиста першість району з настільного тенісу. Змагалися 57 учасників різних вікових категорій. Учасників змагання привітали перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий. Переможців та призерів нагороджено дипломами, […]