Відбулася акція «Ніч у Львові» у якій взяли участь понад 6 тис. осіб

Львів’яни та гості міста цими вихідними всі ночі провели в музеях. У Львові тривала акція «Ніч у Львові». Загалом більше 6 тис осіб долучилось до заходів, які проходили в рамках промоційної акції. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Сім’ї з маленькими дітьми, молодь, закохані пари, пенсіонери. Туристи із понад 10 країн світу, серед яких: Нігерія, Кіпр, Англія, Італія. 6 тис осіб відвідали екскурсії в рамках проекту «Ніч у Львові», з них – 85% львів’яни.

Під час акції «Ніч у Львові» відбулось 100 екскурсій у 15 екскурсійних об’єктах.

Зазначимо, Львів першим в Україні підготував для культурного відпочинку три ночі театралізованих екскурсій. «Ніч у Львові» дозволяє місту розширювати свої мистецькі горизонти. «Ніч у Львові» є родзинкою культурної програми липня і новим туристичним продуктом. Про це кажуть у відділі промоції міста Львівської міської ради.

Джерело: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

У Білому Камені змагалися на козацьких забавах "Соколине гніздо" (відео)

29 липня 2012 року у селі Білий Камінь, на Золочівщині, відбулися козацькі забави  “Соколине гніздо”. У заході взяли участь молоді учасники  із Білого Каменя, з міста Золочева та сусідніх сіл. Організаторами заходу були:  Золочівська молодіжна громадська організація «Сокіл» за підтримки ВО “Свобода”, Інформаційний портал “Золочів.нет”, магазин «Квест», магазин “Com.service”. Розпочалося […]