У Львові відбудеться V свято Дня батяра

28 квітня – 1 травня 2012  у Львові, на  пл. Ринок (північна сторона), відбудеться V свято Дня батяра.

На святі традиційно усі гості матимуть нагоду поринути у початок століття із батярською музикою, ретро-фотосектором, батярськими бумциками та караоке і музикантами.

Гості свята традиційно мають можливість прийняти участь у інтерактивній програмі свята – буде розміщено постійно діючі локації:

·  Вибори Короля Свята Батяра та Пані Батярової – усі хто вирішить по справжньому перевтілитись в батяра та відчути себе господарем свята, приходьте у батярському одязі та беріть участь у змаганні за титул Батярського Короля та Пані Батярової.

·  Батярська канцелярія – кожен гість Свята Батяра може пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра. Посвідчення буде іменне, з фотографією, завірене батярською печаткою. Посвідчення виписуватимуть у Батярському канцелярії головним батяром свята, а людина, що отримує це посвідчення буде проходити символічний процес посвячення у батяри”.

·   Батярський тир – стріляння з рогатки кавовими зернятами по пивних бляшанках.

·   Батярський фото-стенд –миттєве перевтілення у колоритного батяра
та інші атракції

На святі буде працювати Батярська канцелярія, де усі бажаючі, що мають у собі дух батярства, можуть засвідчити його, отримавши іменне батярське посвідчення з власним фото.

Посвідчення Батяра засвідчує, що Ви є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжній поціновувач гарних кобіт, почесний гість у всіх кнайпах, цінує добрі буцики, любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.

Отож, запрошуємо до Львова на День Батяра: побачите багато цікавого!  Бо «де ще є файно так людям, як тут – тільку ві Львові»…

Хто такі батяри

Батяри – Пояснити не-галичанину, хто такий батяр, непросто. Найближчі синоніми – гульвіса, відчайдух. Однак вони не відображають змістового наповнення, а головне – духу цього культурного феномену львівської міської культури початку ХХ ст. Утім, дух батярства можна уповні відчути, спілкуючись з Віктором Морозовим.
З а матеріалами сайту фестивалю: batyar.lviv.ua

Залишити відповідь

Next Post

Менше, ніж за два тижні стартує ЗНО

З вівторка, 15 травня, розпочнеться сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Графік проведення ЗНО-2012 15 травня – хімія 17 травня – російська мова 19 травня – географія 21 та 22 травня – математика 24 травня – всесвітня історія 26 травня – іноземні мови 28 та 29 травня – українська мова й література […]