У Львові відбудеться обласний форум “Українська сім’я: виклики і завдання”

13 вересня 2018 року у Львівському національному університеті ім.. Івана Франка (м. Львів, вул. Університетська, 1, актова зала) відбудеться Львівський обласний форум “Українська сім’я: виклики і завдання”.

Метою Форуму є консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, зокрема молодіжних, церков та релігійних громад, закладів освіти та охорони здоров’я задля популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики.

До участі у Форумі запрошено представників Уряду, керівництво області, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, Церков і релігійних організацій з усіх регіонів Львівської області.

В рамках Форуму відбудуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (законодавчі ініціативи та формування сімейної політики: потенціал церков та релігійних організацій; виклики і завдання молоді та сучасних сімей: проблематики батьківства).

Зацікавлених осіб Золочівського району, які бажають взяти участь у Форумі, просимо інформувати управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації на електронну адресу 03194306@mail.gov.ua або телефоном 4-32-89 до 10 год. 11.09.2018 року.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Лещишин Світлани Юріївни

Дорогу вчительку Лещишин Світлану Юріївну щиро вітають з ювілейним днем народження учні 3-Г класу Золочівського ОЗЗСО №2 І-ІІІ ст. ім.М.Шашкевича. Було це наче вчора… Прийшли ми в перший клас, і Вас вітали хором, любити вчились Вас. І поступово ми звикали тримати ручки й олівці, вже нас контрольні не лякали, від […]
Золочів.нет