У Львові відбудеться Дев’ятий Міжнародний фестиваль «Юні таланти під покровом Короля Данила»

31травня 2011 року у Львові відбудуться фінальні акції Дев’ятого Міжнародного фестивалю «Юні таланти під покровом Короля Данила».

Робота Фестивалю триває протягом року, проте найбільше подій відбуваються саме 31 травня – 1 червня. Саме тоді до Львова з’їжджаються молоді художники зі всієї України та світу для того, щоб взяти участь в майстер-класах відомих митців, самим представити свою майстерність.

Мета цього фестивалю – багатогранно розвивати творчі здібності та художню культуру дітей засобами мистецтва, засобами мистецтва формувати художньо-естетичні смаки, розвивати інтерес до пізнання творів мистецтва засобами музейної педагогіки, створювати умови для творчого спілкування та самореалізації, ознайомити учасників Фестивалю зі старовинним містом Лева та замками й музеями Львівщини, а також сприяти розвитку дружніх стосунків та творчому спілкуванню дітей різних регіонів України та світу.

Учасники фестивалю є діти та молодь віком від 5 до 18 років.

В журі фестивалю входять відомі художники та працівники культури та мистецтв.

Програма Дев’ятого Міжнародного фестивалю

«Юні таланти під покровом Короля Данила»

31 травня 2011 р., вівторок:

9.00-18.00 – створення ескізів панорамної композиції.

Просп. Свободи, 16-18, фасад ресторану «Вежа крамарів».

11.00-17.00 – Фінал Міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнка «Золотий мольберт». 25 учасників-переможців Міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнка «Золотий мольберт» 2010 року малюють на живо у залах Національного музею, змагаючись за мистецьку нагороду – золотий мольберт.

Просп. Свободи, 20, Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.

12.00 – Міжнародна конференція з музейної педагогіки «Дитяча творчість у музеї».

Просп. Свободи, 20, Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.

17.00-18.00 – Робота Журі.

Просп. Свободи, 20, Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.

01 червня 2011 р., середа:

Фестиваль творчості, присвячений Дню захисту дітей у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького: 9.00-12.00 – створення панорамної (50-ти метрової) живописної композиції «Львів очима дітей України та світу» під керівництвом видатних українських художників та педагогів монументального живопису.

Просп. Свободи, 16-18, фасад ресторану «Вежа крамарів».

12.00 – Відкриття свята дитячої творчості у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького. Нагородження переможців золотими медалями, золотим мольбертом та цінними подарунками за результатами пленеру 2010 року.

Просп. Свободи, 20, Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького.

14.00-18.00 – Творчі пленери дітей та видатних українських художників на проспекті Свободи; майстер-класи з образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, боді-арту, моделювання тощо.

19.00 – Мандрівки по вечірньому Львову та екскурсії на старовинному трамваї.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua

Next Post

ПП"Віконт"

Приватне підприємство “Віконт” утворено 1997 року. Основний вид його діяльності – виробництво теслярських та столярських виробів, оптова торгівля лісоматеріалами, лісопильне та стругальне виробництво, просочування деревини. Адреса: вул. О. Пчілки, 4, м. Золочів, Львівська обл. 80 700 Поділіться цим у соцмережах: