У Львові відбудеться День Батяра

Львів – культурна столиця України. Протягом двох днів, 23 та 24 червня, у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, на території  відбудеться Свято День Батяра – батярські розваги, трансляції чвертьфіналів та велика вечірка фанів  «LeoFan». Про це нам повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У ці дні фанати на «LeoFan» зможуть ознайомитись зі справжніми батярами, поспівати з ними батярських пісень та взяти участь у батярських бешкетах та забавах:

Батярська канцелярія – кожен фанат зможе пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра. Посвідчення Батяра засвідчує, що Ви є справжнім батяром, який любить файну забаву, справжній поціновувач гарних кобіт, почесний гість у всіх кнайпах, цінує добрі буцики (танці), любить гарний дотеп та вміє повеселити себе та свою компанію і є почесним гостем на Святі Батяра.

Батярський тир – стріляння квасолею з рогатки по пивних бляшанках. Батярський фото-сектор – миттєве перевтілення у колоритного батяра. Батярський бетонний завод та багато іншого чекає на справжніх батярів!

Батярську шоу-програму  запропонують актори театру «Воскресіння» та Театр історичної мініатюри.

Цілий фестивальний вікенд фанатів «LeoFan» буде розважати батярська музика, ярмарок пригощатимуть ляґумінами.

І, звичайно, трансляції футбольних матчів: 23.06 –  Іспанія  –  Франція (Донецьк) о 21:45; 24.06 – Англія  –  Італія (Київ) о 21:45.

Також для фанатів, що хочуть комфортно вболівати фінальні матчі Чемпіонату ЄВРО-2012,  «LeoFan» пропонує шоу-програму: 23 червня – Велика футбольна вечірка «LeoFan», 23:00; 26 червня – Олег Скрипка представляє «Етно-Диско», 20:00 год.

Залишити відповідь

Next Post

Нагороджено переможців всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

В кінці травня  у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району Києва відбулося нагородження переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей”, де була нагороджена і наша золочів’янка Олеся Сукмановська, вихованка Центру Дитячої та Юнацької Творчості,переможець  багатьох міжнародних , всеукраїнських та обласних художніх конкурсів. Вже другий рік […]