У Львові в стінах ОДА формують загони самооборони

samomoboronaУ Львівській облдержадміністрації розпочали створювати загони самооборони і планують формувати Народну Раду Львівщини. На вході до ЛОДА стоїть варта, яка пропускає всіх.

Біля ЛОДА поставили дві бочки та привезли дрова, аби мітингувальники могли зігрітись. Люди обіцяють, що до ночі бочок буде більше і їх поставлять по периметру.

Окрім того, почали монтувати сцену на проїжджій частині на вул. Винниченка. Депутат Львівської облради Ярослав Качмарик розповів, що зараз чекають на голову облради Петра Колодія, який їде з Києва. Водночас активіст Андрій Пелех сказав, що вже є охочі увійти до Народної Ради. За його словами, головний міліціонер Львівщини Олександр Рудяк, який приходив до ЛОДА, сказав, що розбереться із захопленням адмінбудівлі. Тому, за словами Андрія Пелеха, чоловіки із загонів самооборони готуються до оборони.

Крім цього, у залі засідань зібрались люди та створюють сотні Народної самооборони. За словами людей, вони між собою не знайомі, всі прийшли на мітинг під стінами облдержадміністрації. Жінки відповідатимуть за господарську частину, зокрема за їжу, інформування. У чоловічі загони народної самооборони набирають хлопців від 18 років. Один з чоловіків, який прийшов на страйк, Віталій також планує увійти до сотні. «Я розумію, що так далі не можна. В нас є право на нормальне життя», – додав він.

Вночі загони самооборони патрулюватимуть центр.

Зараз люди, які перебувають в ЛОДА, не заважають працівникам облдержадміністрації, що підтверджують самі чиновники.

Нагадаємо, сьогодні близько 2 тисяч людей прийшли під стіни ЛОДА. Вони зайшли у будівлю, щоб поспілкуватися з головою адміністрації Олегом Салом, і оголосили, що «беруть владу в свої руки» та блокуватимуть будівлю.

Після цього голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало написав заяву на звільнення. Пізніше він заявив, що її не можна вважати дійсною, бо була підписана під тиском.
Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь