У Львові в неділю 14 лютого очікується морозна погода

Після складних погодних умов, що впродовж тижня спостерігались у Львові, в неділю 14 лютого опади майже припиняться, встановиться морозна погода з підвищеною вологістю.

Погода у Львові 14 лютого

Потужні атмосферні фронти на цьому тижні викликали у Львові надзвичайні снігопади, коли протягом трьох діб випало 106 % від середньої місячної норми опадів. Але у вихідні, зокрема у неділю, дія західного циклону послабшає: Мета Погода прогнозує, що опади майже припиняться, а морози, навпаки, посиляться.
Ніч з 13 на 14 лютого пройде без істотних опадів, температура очікується в межах від -9°С до -11°С. Зранку почнеться слабкий сніг, який припиниться у другій половині дня. Небо вкриватиме суцільна хмарність. Вдень стовпчик термометра покаже -5°С, але вже надвечір помірний північно-західний вітер зумовить посилення морозу до -12°С. При вологості повітря до 92% температура буде відчуватись на 3-4 градуси нижчою. Атмосферний тиск становитиме 750 мм.

Народні прикмети про погоду на 14 лютого

На відміну від сьогодення, коли 14 лютого відзначається день Святого Валентина, наші предки шанували Святого Трифона, якого називали Перезимником. Трифон вважався покровителем сімейного благополуччя, в цей день намагались робити довготермінові прогнози погоди:

  • до кінця лютого;
  • прийдешньої весни;
  • наступного літа.

Згідно народним прикметам:
Зоряне небо на Трифона віщує, що весна спізниться.
Хуртовина в цей день обіцяє дощове літо.
Тепла та безвітряна погода – до теплої, ранньої весни.

Next Post

Відкритий набір дітей у групи Клубу "Швидкочитанка"!

Мами, Золочева! Саме зараз відкритий набір дітей у групи Клубу “Швидкочитанка”! Вашому школярику чи школярці від 8 до 14 років? Тоді запрошуємо на безкоштовні пробні заняття онлайн та офлайн! У нашому Клубі читання поєднуємо із логічними вправами на розвиток пам’яті. Це унікальна методика, розроблена нашими фахівцями. Для кого це? ✅ […]