У Львові в День Незалежності відбувся Марш захисту українців

На відзначення 21-ї річниці Незалежності України та на вшанування всіх тих, хто віддав життя у боротьбі за свободу української нації, 24 серпня 2012 року у Львові відбувся Марш захисту українців. Учасники пройшли вулицями міста від будинку Львівської обласної ради до пам’ятника Степанові Бандері.

Урочистий хід відбувався за маршрутом: вул. Винниченка – вул. Руська – площа Ринок – вул. Беринди – проспект Свободи – вул. Дорошенка – площа Шашкевича – вул. Степана Бандери – площа Кропивницького. Під час маршу велелюдна колона зупинялася для покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку та біля пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів.

У Марші захисту українців, очоленому керівництвом Львівської обласної ради та депутатами, взяли участь видатні діячі України, учасники національно-визвольних змагань, представники політичних партій і громадських організацій Львівщини.

Завершився урочистий марш святковим вічем біля пам’ятника Степанові Бандері.

Прес-служба ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Next Post

У Глинянах на День незалежності

В день Незалежності України 24 серпня 2012 Божественною Літургією у Глинянському храмі Успіння Пресвятої Богородиці український народ дякував Богові за волю та незалежність своєї Батьківщини. Повідомляє сайт Глинянського паломництва. Після Літургії, яку очолив о. Андрій Лукачик, спільною ходою вірні продовжили моління біля могили борців за волю і незалежність України. А […]