У Львові стартував ярмарок спорту

Три дні у Львові триватиме справжнє спортивне свято, адже всі зможуть спробувати себе у різних видах спорту. Спорт для всіх! 

27 вересня,  cпорткомплекс «Динамо» та  Парк культури перетворилися на найбільший спортивний майданчик міста.У Львові розпочався щорічний Ярмарок спорту. Організатори події – об’єднання САМОПОМІЧ – обіцяють презентувати спорт в абсолютно новому форматі.

Ярмарок спорту триватиме з 27 до 29 вересня з 10.00 до 18.00 год. Вхід на подію безкоштовний.

Організатори зазначають, що Ярмарок спорту в суботу– це сімейний день.

Понад 60 спортивних організацій міста Львова беруть участь в цьогорічному Ярмарку спорту. Презентують себе як традиційні, так і нові види спорту починаючи від класичних танго та айкідо до неформального паркуру і велосипедного тріалу, і завершуючи аерокікбоксингом та гігантськими шахами.

Як наголошують організатори, концепцію Ярмарку цьогоріч було змінено в сторону збільшення кількості майстер-класів. Це було досягнуто шляхом збільшення кількості показових майданчиків з одного до чотирьох. Відвідувачі зможуть відчути себе в ролі страйкболіста, або приміряти на себе обладунки гравців американського футболу.
Цьогорічний Ярмарок спорту отримав статус всеукраїнського. В травні подібний захід організатори провели у Івано-Франківську, а 24 вересня в Києві відбувся перший столичний семінар вчителів фізкультури, який до того двічі проходив у Львові.

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни стали золотими та бронзовими призерами на турнірі з дзюдо

Серед місяця у Бориславі відбувся міжобласний турнір з боротьби дзюдо, присвячений 625-річчю міста, у якому взяли участь, окрім господарів, юні спортсмени з Золочева, Львова, Новояворівська, Стебника та Стрия. Вдалим був виступ на турнірі вихованців нашої Золочівської ДЮСШ. У своїх вагових категоріях переможцями стали  Дмитро Тимракевич та Антон Попович. Треті місця […]