У Львові стартує традиційний міжнародний веломарафон «Львів-Краків»

8-20 серпня 2012 року під почесним патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка та маршалка Малопольського Воєводства Республіки Польща Марка Сови відбудеться 5-ий міжнародний веломарафон «Львів-Краків – 2012», присвячений 21-ій річниці Незалежності України та Року спорту та здорового способу життя в Україні – про це повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Протяжність веломарафону – 325 кілометрів, який учасники подолають за 10-12 годин. До участі в марафоні заявлено понад 70 велосипедистів з України та Польщі віком від 14 до 70 років.

Організаторами цьогорічного веломарафону є Львівська обласна федерація велосипедного спорту спільно з управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та відділенням НОК України у Львівській області, а також Королівська Роверова Академія з польського боку. Комісар гонки з українського боку – суддя національної категорії львів’янин Володимир Набойщіков, з польського боку – президент Королівської Роверової Академії Богдан Корашевскі.

Урочистий парад учасників та відкриття змагань відбудеться у суботу 18 серпня ц.р. на площі перед Львівським Оперним театром. Початок о 17 годині. Запрошується усі охочі львів’яни та гості міста.

Фініш веломарафонців планується на центральній площі Кракова орієнтовно о 17.30-18.00 за польським часом.

Залишити відповідь

Next Post

Львівська обласна рада оголошує конкурс серед закладів культури в сільській місцевості

На виконання рішення Львівської обласної ради від 03.07.2012 № 557 «Про затвердження Програми розвитку культури на 2012 рік», оголошено конкурс серед закладів культури в сільській місцевості на кращу виконавську майстерність художніх колективів, якість та змістовність репертуару, концертну діяльність. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській обласній раді. Конкурс проводиться серед закладів […]