У Львові стартує театральний фестиваль «Золотий Лев»

У межах цьогорічного Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев-2012», що проходитиме у Львові з 27 вересня до 6 жовтня, свої вистави презентуватимуть 16 театрів з різних країн. В програмі фестивалю львів’яни та гості міста зможуть побачити вистави театрів з Києва, Харкова, Луганська, Чернігова, Львова, Кракова, Вільнюса, Бреста, Нью-Йорку, Тбілісі,  Душанбе, Парижу, Брюселю, Праги, які будуть показуватись на сценах усіх львівських театрів.

«Золотий Лев-2012» цьогоріч буде присвячений 125-річчю від дня народження Леся Курбаса. Протягом цьогорічного фестивалю буде триденний семінар, присвячений Лесю Курбасу.

«Золотий лев» буде цікавим і для наймолодших львів’ян та гостей міста. Адже на фестивалі театр з Білорусі презентуватиме для дітей виставу «Розкидане гніздо»,а польські клоуни та ігрові атракціони розважатимуть дітей на площі Ринок 28 та 30 вересня.

На «Золотому леві — 2012» глядачам запропонують 28 вистав, серед яких будуть і вуличні дійства. Особливістю цьогорічного фестивалю є те, що вперше за його історію серед запрошених є Мирнинський театр із Якутії з виставою «Леді Макбет», Оркестр великих бубнів і запальні грузинські театрали з виставами «Кавказьке крейдяне коло» (Б. Брехт) та «Тебе люблю, люблю, люблю» (Б. Вахтіна).

Крім того, Львівський академічний театр «Воскресіння» презентує прем’єру – виставу «Сарана», сербської драматургині Біляни Србляновіч, яка за свою драматургію отримала всі кращі нагороди світу.

На львів’ян також чекає велике вогняне шоу, яке 29 вересня представить глядачам театр із Євпаторії.

Відкриття фестивалю «Золотий лев» відбудеться 29 вересня о 17.00 год. театралізованою карнавальною ходою, в якій візьмуть участь театри з багатьох країн світу. Загалом участь візьме понад 200 акторів.

Квитки на вистави «Золотого лева» вартуватимуть від 50 до 100 гривень.

Програма 


Джерело: city-adm.lviv.ua

Залишити відповідь

Next Post

Сортувати сміття у Золочеві будуть вже з середини жовтня

Відкриття сучасного сміттєсортувального комплексу у Золочеві, яке було заплановане на середину вересня, відтермінували на місяць. Зробили це з огляду на великий обсяг робіт з встановлення нового обладнання та благоустрою території довкола комплексу. Про це lviv.expres.ua повідомив Ігор Гриньків, міський голова Золочева. Пан Гриньків нагадав, що загальна сума інвестицій у будівництво […]