У Львові стартує IV Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art

26-29 травня у Львові відбудеться найбільший незалежний кінофестиваль України – Wiz-Art 2011. Протягом чотирьох днів у Палаці мистецтв глядачі побачать тільки яскраве кіно: найпомітніші досягнення в короткометражному світі фестивальних новинок, прем’єри як студентських, так і професійних фільмів від визнаних режисерів. На Фестивалі Wiz-Art 2011 зможуть зустрітись для спілкування і обміну досвідом іноземні та українські режисери та відеомитці, а учні львівської школи візуального мистецтва ArtSchool продемонструють експертам та всім зацікавленим свої проекти, створені за час навчання.

В програмі IV Міжнародного Фестивалю Короткометражних Фільмів Wiz-Art буде продемонстровано 98 фільмів з 26 країн, знятих протягом двох останніх років, відбудуться також майстер-класи і зустрічі з іноземними та українськими режисерами у форматі Q&A (Запитання/Відповідь).

Переможців конкурсу фільмів визначатиме міжнародне журі у складі режисерки Рут Пекстон (Шотландія), продюсера Девіда Лінднера (Німеччина) та режисера і художника Ігоря Подольчака (Україна).

Цього року в програмі глядачі побачать 18 українських короткометражних фільмів, 5 в конкурсі і 13 в позаконкурсній панорамі.  Також відбудуться спеціальні покази канадських короткометражок і французької анімації.

На відкритті Фестивалю відбудеться музичний перформенс фінського віджея і діджея Томмі Мустаніємі разом з Cantabile Orchestra.

Свої презентації проведуть режисери Еміль Станґ Лунд (Норвегія), Мортен Халворсен (Данія), Рут Пекстон (Шотландія), Маґалі Маґістрі (Франція), Олександр Анпілогов (Україна), продюсер Девід Лінднер (Німеччина), режисер-аніматор Микита Лиськов (Україна). На презентаціях можна буде поспілкуватись з авторами фільмів, переглянути та обговорити їх останні роботи.

Майстер-класи з режисерської, операторської, сценарної майстерності і монтажу проведуть режисерка Міка Маджі та оператор Армін Дірольф (Німеччина), а також відеомитець Даниїл Прима-Самолевський (Україна). Спеціальний гість із Фінляндії Томмі Мустаніємі проведе майстер-клас з віджеїнгу.

На заключній вечірці, яка відбудеться в клубі «Динамо-Блюз» 29 травня, виступлять київські гурти Autofish (electronic, big beat) та Tape Flakes (electropop, funk).

Вхід на всі 4 дні кінопоказів Фестивалю (11 сеансів) – 99 грн., вхід на один день – 30 грн. (Великий зал Палацу мистецтв).

Вхід на презентації та майстер-класи вільний (ArtSchool Палацу мистецтв).

Вхід на заключну вечірку 30 грн. в передпродажі (40 грн. в день концерту).

На конкурс IV Фестивалю Wiz-Art було надіслано 584 фільми! 42 фільми відібрано в офіційну конкурсну програму ігрових, анімаційних та експериментальних фільмів, 56 фільмів будуть показані в позаконкурсних сеансах. Відбудуться спеціальні покази канадських короткометражок і французької анімації.

Цього року глядачі побачать в програмі 18 українських короткометражних фільмів, 5 в конкурсі і 13 в позаконкурсній панорамі. Окрім кінопоказів на Фестивалі Wiz-Art всі бажаючі зможуть поспілкуватись з іноземними та українськими режисерами в форматі Q&A (Запитання/Відповідь) в ArtSchool Палацу Мистецтв, а також відвідати інтерактивні майстеркласи.

За матеріалами: wiz-art.com.ua

Next Post

Останній дзвоник у школах Львівщини цього року пролунає для 15 тис. випускників

Останній дзвоник у школах Львівщини цього року пролунає для 15 тис. випускників 11-х класів та 30 тис. випускників 9-х класів. Про це 24 травня на прес-конференції повідомила заступник начальника головного управління освіти та науки Львівської ОДА Богдана Біляк. Загальна кількість випускників 11-х  класів у порівнянні з минулим роком зменшилась на […]