У Львові співробітники УЗЕ вилучили спирту на 1,2 мільйони гривень

У Львові працівники обласного управління захисту економіки вилучили спирту на 1,2 мільйони гривень. Про це “Золочів.нет” повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

“Кілька тижнів тому оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції викрили виробництво фальсифікованого алкоголю в одному з районів області. Поліцейські почали встановлювати канали надходження етилового спирту та перевіряти інформацію, яка надходила у процесі проведення заходів.
Співробітники Управління захисту економіки у Львівській області з’ясували, що днями до Львова буде завозитися велика партія етилового спирту. Правоохоронці встановили місце та час перевантаження товару.
21 березня, на території складських приміщень співробітники обласного Управління захисту економіки виявили два автомобіля. Водії перевантажували бочки зі спиртом з однієї машини до іншої. Жодних документів на продукцію надати поліцейським громадяни не змогли, як і пояснити місце її придбання та подальшого збуту. За інформацією оперативників, цей спирт призначався для виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції.
Співробітники УЗЕ у Львівській області вилучили 18,4 тонн спирту. За попередніми даними його вартість становить 1,2 мільйона гривень.” – повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться фестиваль духовної пісні «Душа моя прагне молитви й тепла»

У неділю, 26 березня 2017 року, районний Народний дім ласкаво запрошує золочів’ян та гостей міста на фестиваль духовної пісні «Душа моя прагне молитви й тепла». Початок о 16 год. Вхід вільний. Поділіться цим у соцмережах: