У Львові СБУ ліквідувала канал контрабанди наркотиків

Канал контрабанди наркотиків з однієї з європейських країн ліквідувала у Львові Служба безпеки України. Про це “Золочів.нет” повідомили у  прес-службі УСБ України у Львівській області.

“Співробітники СБУ виявили мешканця обласного центру, який отримав три закордонні посилки з майже півкіло смоли гашишу та 100 грамами екстазі.
Під час обшуку орендованого зловмисником помешкання правоохоронці вилучили також майже півкілограма марихуани та приладдя для фасування наркотиків.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотиків) Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення всього кола причетних до контрабанди наркотиків.” – про це інформує прес-служба УСБ України у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо негайного скликання РНБО та запровадження секторальних санкцій проти Росії у банківській сфері

Від самого початку російської агресії щодо нашої держави «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» виступало за повну заборону діяльності на території України російських компаній, зокрема банків. Представники партії зареєстрували в парламенті низку законопроектів, спрямованих на економічну протидію Росії. Про це інформують у прес-службі “УКРОПу”. “Однак влада не відреагувала на наші вимоги. […]