У Львові розпочався четвертий міжнародний симпозіум МАСС-4

28 червня 2011 року у Львові розпочався четвертий міжнародний симпозіум МАСС-4 на тему «Методи застосування комп’ютерної хімії». Учасників з України і світу приймає Національний університет «Львівська політехніка», в головному корпусі якого й проходить симпозіум. Для участі у конференції зголосилися науковці з України, Франції, Росії, Німеччини, Чехії, Канади, США, Китаю, Мексики, Польщі, Австрії, Угорщини, Великобританії, Нідерландів, Іспанії та інших країн.

В програмі заходу – всі сфери обчислювальної хімії такі як, до прикладу, квантова хімія. Окремо буде присвячена увага темам молекулярного моделювання в біології і біотехнології; моделювання процесів на поверхнях; QSAR/QSPR і дизайн лікарських препаратів.

За матеріалами: ЛМР.

Залишити відповідь

Next Post

Керівництво області та міста поклали квіти до пам’ятників видатних українських діячів

28 червня 2011 року, з нагоди 15-ої річниці прийняття Конституції України, голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк, заступник голови Львівської обласної ради, заступник міського голови Львова Василь Косів за участю представників громадськості поклали квіти до пам’ятників В’ячеславові Чорноволу, Михайлові Грушевському та Тарасові Шевченку. Про це нам повідомив прес- центр […]