У Львові роздавали “Капустяні Оскари”

Символічну нагороду “Капустяний “Оскар” у вівторок, 27 березня, вручили у львівському театрі імені Марії Заньковецької. Церемонію вже втретє провели з нагоди Міжнародного дня театру.

“Вечір готуємо три місяці, – розповідає актор Юрій Хвостенко. – Пишемо сценарій, знімаємо ролики, записуємо пісні. Переможців обирають молоді актори. Найкращим вручаємо гіпсову статуетку і голівку капусти. Наш “Оскар”, на відміну від справжнього, не тримає меч, а має опущені руки. Капусту купуємо на “Добробуті” (ринок, розташований навпроти театру — ред.). Номінанти, які не отримали приз, жартують: “Обійдуся сьогодні без капустяного салату”.

Запрошення на дійство роздають постійним відвідувачам і знайомим працівників. Лише кілька десятків квитків на другий балкон надходять у вільний продаж.

Вечір розпочався біля головного входу до театру. Актори під’їжджали у білому лимузині, потім заходили всередину по червоній килимовій доріжці.

Найкращих визначали у 14 номінаціях. Серед претендентів були п’ять вистав, які “заньківчани” презентували у цьому сезоні. Також ввели три номінації для інших театрів міста. Виставою року визнали постановку Вадима Сікорського “Гамлет в гострому соусі”.

Найкращою актрисою стала Олександра Гуменецька, а найкращим актором — Євген Федорченко.

“Для мене це третій “Оскар”. Тепер я майже як Меріл Стріп”, – пожартувала про свою нагороду Гуменецька.

За матеріалами: gazeta.ua

Залишити відповідь

Next Post

За спалювання до адміністративної відповідальності притягнуто 530 осіб із Львівщини

Впродовж 27 березня за фактами самовільного випалювання сухої рослинності працівниками контролюючих органів затримано та притягнено до відповідальності 10 порушників. Всього за період з 7 до 28 березня було притягнено до адміністративної відповідальності 530 осіб, яких оштрафовано відповідно до чинного законодавства. Про це повідомив начальник ГУ з питань НС Львівської ОДА Олексій Титаренко. Упродовж 27 березня […]