У Львові пройшла смолоскипна хода з нагоди 104-ї річниці від Дня народження Степана Бандери

hoda1 січня, у Львові відбулася смолоскипна хода з нагоди 104-ї річниці від Дня народження голови Проводу ОУН Степана Бандери.

Учасники пройшли від Львівської обласної ради на вул. Винниченка через вул. Руську, площу Ринок, вул. Дорошенка, вул. Бандери до пам’ятника Степанові Бандері. Вони вигукували: „Бандера, Шухевич – герої України!”, „ОУН-УПА – державне визнання!”, „Слава Україна! – Героям слава!”, „Слава нації! – смерть ворогам!”.

Смолоскипну ходу організували молодіжні організації. „Ця смолоскипна хода стала традиційною для святкування дня народження лідера українських націоналістів Степана Бандери. Ми декларуємо свою молодіжну позицію, що ми пам’ятаємо нашу історію і традицію. Те, що намагаються викреслити зі сторінок книжок, є в серцях людей”, – розповів один із організаторів акції Василь Молдаван.

Нагадаємо, така смолоскипна хода у Львові відбулася вже вп’яте.

Джерело: ZAXID.NET

Читайте також:

На будівлі Золочівської міської ради замайорів червоно-чорний бандерівський прапор

У Золочеві 70-ту річницю створення УПА відзначили смолоскипною ходою

Як на Золочівщині відзначали 70 років УПА (відео)

Залишити відповідь

Next Post

«Поцілуй мене, удача!»

Лише кожен десятий українець вважає рік, що минув, вдалим. Майже половина наших співвітчизників (43%) визнали його важким та стільки ж — у чомусь добрим, в іншому — поганим. Хоча чимало чоловіків та жінок виявилися оптимістами, чималий відсоток українців великих надій на Чорну Змію не покладають. Чому представники нашої нації песимісти […]